
Красивое женское зимнее пальто Соната лаке батал 50-60 размеры разные цвета какао
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 101648/АЛ
2 670 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 872-83-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зимове пальто прямого силуету із застібкою на блискавку. Рукави втачні двошовні. По полиці підрізи, в яких виконані кишені з клапанами, декоровані закріпками та змійками. У бічних швах – шліци із застібкою на кнопки. Капюшон втачний, висота регулюється за допомогою шнура. Температурний режим: до -20 °C.
| Сезон | зима |
| Категорія | пальто |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | повсякденний |
| Зріст моделі | 168 см |
| Довжина рукава | 65 см |
| Тип тканини | плащова, наповнювач силікон (180+60) |
| Склад тканини | поліестер 100% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 103см, р.54,56 - 107см, р.58,60 - 110см; |
Найбільший асортимент якісного жіночого одягу на нашому сайті ola-la.org
Замовлення можна оформити через Вайбер
Розмір підбирайте відповідно таблиці:
(але обов'язково враховуйте заміри виробу в описі товару вище)

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Размер женской одежды | 50 |
| Сезон | Зима |
| Цвет | Коричневый |
| Вид пальто | Стеганое |
| Тип ткани | Плащевка |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Тип воротника | Воротник-капюшон |
| Фасон рукава | Длинный |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | 5XL |
- Цена: 2 670 ₴







