
Шуба Нора полушубок горчица больших размеров 50-56 разных цветов
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 101755/АЛ
2 240 ₴
Показать оптовые ценыШуба прямого силуету, виготовлена зі штучного хутра. Модель виглядає стримано, стильно та іміджево. Рукав втачний, двошовний. Застібка на блискавку, кишеня прорізна. Капюшон не з'ємний. Підкладка із нейлону.
Орієнтовні заміри готового виробу:
р.50: ОГ - 120см, ОТ - 116см, ОС - 124см; ширина рукава - 22см; ширина манжети - 16см; ширина спинки - 41 см;
р.52: ОГ - 124см, ОТ - 120см, ОС - 128см; ширина рукава - 23см; ширина манжети - 16см; ширина спинки - 42 см;
р.54: ОГ - 128см, ОТ - 124см, ОС - 132см; ширина рукава - 24см; ширина манжети - 16см; ширина спинки - 43 см;
р.56: ОГ - 132см, ОТ - 128см, ОС - 136см; ширина рукава - 25см; ширина манжети - 16см; ширина спинки - 44 см;
Довжина виробу по спинці:
- р.50,52 - 80 см,
- р.54,56 - 81см;
Довжина рукава: 65 см.
| Сезон | осінь-зима |
| Назва моделі | Нора |
| Категорія | шуба |
| Розміри | 50-56 |
| Стиль | святко-повсякденний |
| Зріст моделі | 168 см |
| Довжина рукава | 65 см |
| Тип тканини | штучне хутро |
| Склад тканини | поліестер 100% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 80 см, р.54,56 - 81см; |
| Колір | гірчиця |
Розмір підбирайте відповідно таблиці:
(але обов'язково враховуйте заміри виробу в описі товару вище)

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Фасон шубы | Классический |
| Тип материала | Искусственный |
| Размер женской одежды | 50 |
| Цвет | Оранжевый |
| Тип воротника | Воротник-капюшон |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 240 ₴










