
Шуба Марлен 2 полушубок под овчину утепленная больших размеров 50-52 разных цвето джинс
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 101796/АЛ
2 100 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 872-83-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуба прямого силуету, виготовлена зі штучного хутра. Зручний варіант на кожен день. Рукав втачний, двошовний. Застібка на блискавку, накладні кишені. Капюшон не з'ємний, висота регулюється за допомогою шнурка із затискачами. Додатково присутній утеплювач із силікону (100 г/м²). Підкладка із нейлону.
Орієнтовні заміри готового виробу:
- р.50: ОГ - 120см, ОТ - 116см, ОС - 124см; ширина рукава - 22см; ширина манжети - 16см; ширина спинки - 41 см;
- р.52: ОГ - 124см, ОТ - 120см, ОС - 128см; ширина рукава - 23см; ширина манжети - 16см; ширина спинки - 42 см;
- р.54: ОГ - 128см, ОТ - 124см, ОС - 132см; ширина рукава - 24см; ширина манжети - 16см; ширина спинки - 43 см;
- р.56: ОГ - 132см, ОТ - 128см, ОС - 136см; ширина рукава - 25см; ширина манжети - 16см; ширина спинки - 44 см;
Довжина рукава: 65 см;
Довжина виробу по спинці:
- р.50,52 - 80 см,
- р.54,56 - 81см;
| Сезон | осінь-зима |
| Категорія | шуба |
| Розміри | 52-54 |
| Стиль | повсякденний |
| Зріст моделі | 168 см |
| Довжина рукава | 65 см |
| Тип тканини | штучне хутро |
| Склад тканини | поліестер 100% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 80 см, р.54,56 - 81см; |
| Колір | джинс |
Найбільший асортимент якісного жіночого одягу на нашому сайті ola-la.org
Замовлення можна оформити через Вайбер
Розмір підбирайте відповідно таблиці:
(але обов'язково враховуйте заміри виробу в описі товару вище)

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Фасон шубы | Меховой кардиган |
| Тип материала | Искусственный |
| Вид меха | Овчина |
| Размер женской одежды | 50 |
| Цвет | Голубой |
| Материал подкладки | Нейлон |
| Тип воротника | Воротник-капюшон |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 100 ₴






