Отзывы о компании 💎TM "Ola-La" - якісний одяг від виробника 💎
Светлана В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
очень хорошие можно брать с кинула 5 кг 900 советую брать
Аліна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Раиса Б.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовила, повідомили, що замовлення принято і 25.12 буде відправлено, але ввечері повідомляють, що розміру, який мені потрібно вже тиждень як нема... Я тут же заходжу на сайт, а там є в продажу пальто 52 розміру...І тільки після мого дзвінка сайт обновився... Якось так, не зовсім гарно , звичайно...
Ірина О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
куртка гарна!
Надія Володимирівна А.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тетяна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Пуховик якісний,зручний.Потібна була заміна розміру,швидко все зробили! Дякую!
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександра Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Кофта супер🥰
Ольга Ш.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго дня, джинси дуже тонкі, тканина аж світиться без утеплення.Джинси більше весняні на теплу погоду.Тону заявлений товар не відповідає опису.
очень хорошие можно брать с кинула 5 кг 900 советую брать
Замовила, повідомили, що замовлення принято і 25.12 буде відправлено, але ввечері повідомляють, що розміру, який мені потрібно вже тиждень як нема... Я тут же заходжу на сайт, а там є в продажу пальто 52 розміру...І тільки після мого дзвінка сайт обновився... Якось так, не зовсім гарно , звичайно...
куртка гарна!
Пуховик якісний,зручний.Потібна була заміна розміру,швидко все зробили! Дякую!
Кофта супер🥰
Доброго дня, джинси дуже тонкі, тканина аж світиться без утеплення.Джинси більше весняні на теплу погоду.Тону заявлений товар не відповідає опису.