Отзывы о компании 💎TM "Ola-La" - якісний одяг від виробника 💎
Павел Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Я.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не можна ставити 5 балів,а то перехвалю😄😄😄
іра ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Костюм хорошої якості, але дуже великомірить .Я на параметри ОГ 100 брала L- XL Він іде оверсайзом і доволі вільний.Спочатку замовила по таблиці 2 XL-3XL , він дуже великий був .Обміняли . Легке повернення через Нову Пошту .
Юлія С.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Анастасія Ш.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Виктория Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже сподобалась, класно виглядають на фігурі! Якісний товар! Рекомендую!
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Людмила М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, ідеально підійшла🥰
Людмила Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все сподобалося
Яна Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Купувала вперше в цьому магазині і була в захваті 😍. Курточка неймовірно класна🔥🔥🔥! Коли побачила її, одразу відчула - ЦЕ МОЯ🥰. Дуже стильно та гарно виглядає, вживу навіть краще. Дуже якісна, все просто чудово і на висоті. В ній дуже комфортно та тепленько. Я дуже задоволена покупкою та магазином🥰🤗♥️. Тепер купуватиму в ньому 💯. Окрема подяка продавцю♥️, допомогли🤗. Настійно рекомендую всім цей магазин! Не пожалієте. Щиро вам дякую та до нових зустрічей 🥰🤗♥️.
Не можна ставити 5 балів,а то перехвалю😄😄😄
Костюм хорошої якості, але дуже великомірить .Я на параметри ОГ 100 брала L- XL Він іде оверсайзом і доволі вільний.Спочатку замовила по таблиці 2 XL-3XL , він дуже великий був .Обміняли . Легке повернення через Нову Пошту .
Дуже сподобалась, класно виглядають на фігурі! Якісний товар! Рекомендую!
Дякую, ідеально підійшла🥰
Все сподобалося
Купувала вперше в цьому магазині і була в захваті 😍. Курточка неймовірно класна🔥🔥🔥! Коли побачила її, одразу відчула - ЦЕ МОЯ🥰. Дуже стильно та гарно виглядає, вживу навіть краще. Дуже якісна, все просто чудово і на висоті. В ній дуже комфортно та тепленько. Я дуже задоволена покупкою та магазином🥰🤗♥️. Тепер купуватиму в ньому 💯. Окрема подяка продавцю♥️, допомогли🤗. Настійно рекомендую всім цей магазин! Не пожалієте. Щиро вам дякую та до нових зустрічей 🥰🤗♥️.