Отзывы о компании 💎TM "Ola-La" - якісний одяг від виробника 💎
Ірина О.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сьогодні забрала посилочку. Джегінси як завжди чудові. Вже треті беру, але ці найулюбленіші. Дуже зручні та теплі. Дуже задоволена. Дякую Вам за оперативність та зручність. Бажаю більше вдалих продажів 🙏❄️
Олена Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупатель
Дуже гарна куртка мені сподобалася вона легка і тепла. На другий день я вже хвасталась подружкам
Мирослава Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ірина Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все прийшло швидко , гарний матеріал , я задоволена 🙂
Юлія Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Пальто класне,дуже тепле.
Марина З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Інна Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Підійшли ідеально. А чому? Тому що розміри вказані українські. Якістю задоволена. Рекомендую.
Комментарий продавца
Дуже дякую за оцінку! Завжди Вам раді знову у нашому магазині;) ola-la.org
Ірина К.
Нейтрально
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго вечора. Отримала своє замовлення - лосіни на хутрі та джегінси на байці. Отримала швидко і добре, що все підійшло, бо продавець не телефонував для уточнення деталей. Лосінами задоволена, а от джегінси... Про "байку" у нас різні уявлення. На мій погляд її там і поруч не було. Якість джегінсів жахлива, а після прання вони всі у білих плямах. Вони не коштують своїх грошей. Посилку не повернула тільки через лосіни.
Комментарий продавца
Доброго дня. Дуже прикро, що Вам не сподобалась ця модель джегінсів. У ній тонкий утеплювач, зручний повсякденний варіант. Маємо схожі моделі на більш щільнішому утеплювачі. Звичайно вироби потребують делікатного прання. На момент оформлення замовлення у нас були новорічні вихідні, тому ми зв'язувалися з Вами через портал Prom.ua, де було оформлено замовлення. Прошу вибачення за незручності. У будь-якому разі маємо обмін та повернення. Звертайтесь, з радістю допоможемо обрати варіант, який найбільше Вам підійде.
Яна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякую. Завжди Вам раді знову у нашому магазині;) ola-la.org
Сьогодні забрала посилочку. Джегінси як завжди чудові. Вже треті беру, але ці найулюбленіші. Дуже зручні та теплі. Дуже задоволена. Дякую Вам за оперативність та зручність. Бажаю більше вдалих продажів 🙏❄️
Дуже гарна куртка мені сподобалася вона легка і тепла. На другий день я вже хвасталась подружкам
Все прийшло швидко , гарний матеріал , я задоволена 🙂
Пальто класне,дуже тепле.
Підійшли ідеально. А чому? Тому що розміри вказані українські. Якістю задоволена. Рекомендую.
Дуже дякую за оцінку! Завжди Вам раді знову у нашому магазині;)
ola-la.org
Доброго вечора. Отримала своє замовлення - лосіни на хутрі та джегінси на байці. Отримала швидко і добре, що все підійшло, бо продавець не телефонував для уточнення деталей. Лосінами задоволена, а от джегінси... Про "байку" у нас різні уявлення. На мій погляд її там і поруч не було. Якість джегінсів жахлива, а після прання вони всі у білих плямах. Вони не коштують своїх грошей. Посилку не повернула тільки через лосіни.
Доброго дня.
Дуже прикро, що Вам не сподобалась ця модель джегінсів. У ній тонкий утеплювач, зручний повсякденний варіант. Маємо схожі моделі на більш щільнішому утеплювачі. Звичайно вироби потребують делікатного прання.
На момент оформлення замовлення у нас були новорічні вихідні, тому ми зв'язувалися з Вами через портал Prom.ua, де було оформлено замовлення. Прошу вибачення за незручності.
У будь-якому разі маємо обмін та повернення.
Звертайтесь, з радістю допоможемо обрати варіант, який найбільше Вам підійде.
Дякую.
Завжди Вам раді знову у нашому магазині;)
ola-la.org