Отзывы о компании 💎TM "Ola-La" - якісний одяг від виробника 💎
Ольга Я.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Юріївна М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла сукню (сітка). Під низ окремо йде біла підкладка зі штучної тканини. Довжина нормальна, не коротка, трішки вище коліна. Мінус те, що в цій сукні-сітці три шва. Два бокових і один посеред спини, без нього було б краще. Але сукня симпатична, в прохолодну погоду піде, в жару жарко буде в ній. В принципі мені сподобалось. Дякую.
Наталія Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Світлана О.
Нейтрально
Мені не підійшла блузка. Повернення було без проблем. Гроші повернули зразу. Було дуже приємно
Замовляла сукню (сітка). Під низ окремо йде біла підкладка зі штучної тканини. Довжина нормальна, не коротка, трішки вище коліна. Мінус те, що в цій сукні-сітці три шва. Два бокових і один посеред спини, без нього було б краще. Але сукня симпатична, в прохолодну погоду піде, в жару жарко буде в ній. В принципі мені сподобалось. Дякую.
Мені не підійшла блузка. Повернення було без проблем. Гроші повернули зразу. Було дуже приємно