
Красивая зимняя куртка Барселона стеганая с мехом под овчину большого размер 52 размеры разные цвета
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 101659/АЛ
2 760 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 872-83-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зимова куртка прямого силуету, злегка звужена донизу. Рукав втачний двохшовний. По полиці кишені виконані у рельєфному шві та декоровані хутром. Центральна застібка на блискавку, планка – на кнопки. Кокетки полиці та спинки виконані зі стьобаної плащової тканини. По спинці куліса регулюється шнуром та фіксатором. Капюшон втачний з хутряним оздобленням, висота регулюється за допомогою шнура з фіксатором. Температурний режим: -20 °C.
Орієнтовні заміри готового виробу:
- р.50: ОГ - 116см, ОТ - 116см, ОС - 120см; ширина рукава - 21см; ширина манжети - 15см; ширина спинки - 42см;
- р.52: ОГ - 120см, ОТ - 120см, ОС - 124см; ширина рукава - 22см; ширина манжети - 15см; ширина спинки - 43см;
- р.54: ОГ - 124см, ОТ - 124см, ОС - 128см; ширина рукава - 24см; ширина манжети - 16см; ширина спинки - 45см;
- р.56: ОГ - 132см, ОТ - 132см, ОС - 134см; ширина рукава - 26см; ширина манжети - 16см; ширина спинки - 46см;
- р.58: ОГ - 138см, ОТ - 138см, ОС - 140см; ширина рукава - 27см; ширина манжети - 18см; ширина спинки - 47см;
- р.60: ОГ - 142см, ОТ - 142см, ОС - 146см; ширина рукава - 29см; ширина манжети - 18см; ширина спинки - 48см;
Довжина виробу по спинці:
- р.50,52 - 93см,
- р.54,56 - 96см,
- р.58,60 - 99см;
Довжина рукава: 65 см.
| Сезон | зима |
| Назва моделі | Барселона |
| Категорія | куртка |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | повсякденний |
| Зріст моделі | 168 см |
| Довжина рукава | 65 см |
| Тип тканини | плащова, наповнювач силікон (150+60) |
| Склад тканини | поліестер 100% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 93см, р.54,56 - 96см, р.58,60 - 99см; |
Найбільший асортимент якісного жіночого одягу на нашому сайті ola-la.org
Замовлення можна оформити через Вайбер
Розмір підбирайте відповідно таблиці:
(але обов'язково враховуйте заміри виробу в описі товару вище)

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Размер женской одежды | 52 |
| Международный размер | 2XL |
| Вид куртки | Стеганая |
| Тип ткани | Плащевка |
| Сезон | Зима |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Цвет | Зелёный |
| Тип воротника | Воротник-капюшон |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Вшитый |
| Застежка | Молния, Кнопки |
| Отделка и украшения | Мех |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 760 ₴








