
Модное пальто пуховик Мюнхен с двусторонней молнией больших размеров 50-60 разные цвета темно-синий
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 101546/АЛ
2 625 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 872-83-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зимове пальто прямого силуету із плащової тканини. Застібка на двосторонню блискавку та клапан із потайними кнопками, що додатково захищає від вітру. Рукав втачний, двошовний, всередині виконані манжети з рібани. Висота капюшону регулюється за допомогою шнурка з декоративним плетенням. Кишеня листочка з втачними краями. З боків розміщені дизайнерські вставки та декоративні блискавки. Температурний режим: -20 °C.
Орієнтовні заміри готового виробу:
- р.50: ОГ - 116см, ОТ - 116см, ОС - 120см; ширина рукава - 44см; ширина манжети - 30см; ширина спинки - 42см;
- р.52: ОГ - 120см, ОТ - 120см, ОС - 124см; ширина рукава - 46см; ширина манжети - 30см; ширина спинки - 42,5см;
- р.54: ОГ - 126см, ОТ - 124см, ОС - 128см; ширина рукава - 48см; ширина манжети - 32см; ширина спинки - 43см;
- р.56: ОГ - 130см, ОТ - 128см, ОС - 132см; ширина рукава - 50см; ширина манжети - 32см; ширина спинки - 44см;
- р.58: ОГ - 136см, ОТ - 134см, ОС - 138см; ширина рукава - 52см; ширина манжети - 34см; ширина спинки - 45см;
- р.60: ОГ - 140см, ОТ - 138см, ОС - 142см; ширина рукава - 54см; ширина манжети - 34см; ширина спинки - 46см;
Довжина виробу по спинці:
- р.50,52 - 106см,
- р.54,56 - 109 см,
- р.58,60 - 112см;
Довжина рукава: 65 см.
| Сезон | зима |
| Категорія | пальто |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | повсякденний |
| Зріст моделі | 168 см |
| Довжина рукава | 65 см |
| Тип тканини | плащова; наповнювач - силікон (150+60) |
| Склад тканини | поліестер 100% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 106см, р.54,56 - 109 см, р.58,60 - 112см; |
Найбільший асортимент якісного жіночого одягу на нашому сайті ola-la.org
Замовлення можна оформити через Вайбер
Розмір підбирайте відповідно таблиці:
(але обов'язково враховуйте заміри виробу в описі товару вище)

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Размер женской одежды | 50 |
| Фасон пуховика | Пальто |
| Цвет | Синий |
| Стиль | Городской |
| Тип ткани | Плащевка |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Застежка | Молния, Кнопки |
| Тип воротника | Воротник-капюшон |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Капюшон | Вшитый |
| Состояние | Новое |
| Международный размер | 3XL |
- Цена: 2 625 ₴






