
Модная женская зимняя куртка Тоскана стеганая с мехом под овчину батал 50-60 размеры разные цвета мокко
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 101656/АЛ
2 970 ₴
Показать оптовые цены+380 (97) 872-83-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зимова куртка прямого силуету, звужена донизу. У рельєфних швах полиці виконані кишені на блискавку, по лінії талії - кишеня на кнопку. Бічні шви внизу декоровані блискавкою. Спинка відрізна по лінії талії з імітацією кокетки відліту. Рукав – реглан. Капюшон втачний з хутром. Висота капюшона регулюється за допомогою шнура. Температурний режим: до -20 °C.
Орієнтовні заміри готового виробу:
- р.50: ОГ - 112см, ОТ - 118см, ОС - 122см; ширина рукава - 22см; ширина манжети - 15см;
- р.52: ОГ - 118см, ОТ - 122см, ОС - 126см; ширина рукава - 23см; ширина манжети - 15,5см;
- р.54: ОГ - 124см, ОТ - 128см, ОС - 130см; ширина рукава - 24см; ширина манжети - 16см;
- р.56: ОГ - 128см, ОТ - 132см, ОС - 134см; ширина рукава - 25см; ширина манжети - 16,5см;
- р.58: ОГ - 134см, ОТ - 138см, ОС - 140см; ширина рукава - 26см; ширина манжети - 17см;
- р.60: ОГ - 138см, ОТ - 142см, ОС - 144см; ширина рукава - 27см; ширина манжети - 17,5см;
Довжина виробу по спинці:
- р.50,52 - 99см,
- р.54,56 - 103 см,
- р.58,60 - 105 см;
Довжина рукава:
- р.50,52 - 77см,
- р.54,56,58,60 - 79 см.
| Сезон | зима |
| Назва моделі | Тоскана |
| Категорія | куртка |
| Розміри | 50-60 |
| Стиль | повсякденний |
| Зріст моделі | 168 см |
| Довжина рукава | р.50,52 - 77см, р.54,56,58,60 - 79 см |
| Тип тканини | плащова, наповнювач силікон (150+60) |
| Склад тканини | поліестер 100% |
| Довжина виробу по спинці | р.50,52 - 99см, р.54,56 - 103 см, р.58,60 - 105 см |
Найбільший асортимент якісного жіночого одягу на нашому сайті ola-la.org
Замовлення можна оформити через Вайбер
Розмір підбирайте відповідно таблиці:
(але обов'язково враховуйте заміри виробу в описі товару вище)

| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Размер женской одежды | 50 |
| Международный размер | 4XL |
| Вид куртки | Стеганая |
| Тип ткани | Плащевка |
| Сезон | Зима |
| Вид утеплителя | Силикон |
| Цвет | Коричневый |
| Тип воротника | Воротник-капюшон |
| Фасон рукава | Реглан |
| Капюшон | Вшитый |
| Застежка | Молния |
| Отделка и украшения | Мех |
| Узоры и принты | Без узоров и принтов |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 970 ₴





