Відгуки про компанію 💎TM "Ola-La" - якісний одяг від виробника 💎
Владимир Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталья С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Пальто дуже сподобалося. Тепле,легке, зручне. Колір у реалі краще, ніж на фото. Дякую продавцю за увагу, оперативність та відповідальність. Рекомендую.
Наталья Ц.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Оксана К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ірина Л.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталя М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег Н.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег
Замовляли два плаття бордове 48-го розміру, та біжове 46-го розміру трапеція з розрізами на рукавах і вишиванкою по ціні 639 грн. за шт. товару. На нову пошту прийшло одне плаття біжого коляру та до сплати 1278 грн.
Дмитро Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наталія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарне жіноче пальто, пошив якісний, приємний молочний колір. На зріст 160см, параметри 90-70-90,-розмір чітко підійшов 44. Дякую менеджеру,що порадила за точний розмір,адже 42 був би замалий... Щиро дякую за хороші речі,-з радістю рекомендую
Тетяна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отримала куртку,дуже гарна і тепленька.На параметри 96-82-106 ідеально підійшов розмір 48(XL).Відповідає опису та фото.Якісний український одяг.Гарно запаковано .Дякую продавцю.Рекомендую.
Пальто дуже сподобалося. Тепле,легке, зручне. Колір у реалі краще, ніж на фото. Дякую продавцю за увагу, оперативність та відповідальність. Рекомендую.
Замовляли два плаття бордове 48-го розміру, та біжове 46-го розміру трапеція з розрізами на рукавах і вишиванкою по ціні 639 грн. за шт. товару. На нову пошту прийшло одне плаття біжого коляру та до сплати 1278 грн.
Гарне жіноче пальто, пошив якісний, приємний молочний колір.
На зріст 160см, параметри 90-70-90,-розмір чітко підійшов 44.
Дякую менеджеру,що порадила за точний розмір,адже 42 був би замалий...
Щиро дякую за хороші речі,-з радістю рекомендую
Отримала куртку,дуже гарна і тепленька.На параметри 96-82-106 ідеально підійшов розмір 48(XL).Відповідає опису та фото.Якісний український одяг.Гарно запаковано .Дякую продавцю.Рекомендую.