Відгуки про компанію 💎TM "Ola-La" - якісний одяг від виробника 💎
Наталія Р.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Марія Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за класну,теплу та дуже легку модель димі сезонної куртки,в цілому повністю задоволена!!! єдине чого дійсно не вистачає то внутрішньої кишеньки та пітельки для гачка(((
Дякую за класну,теплу та дуже легку модель димі сезонної куртки,в цілому повністю задоволена!!!
єдине чого дійсно не вистачає то внутрішньої кишеньки та пітельки для гачка(((
Крута косуха, дуже сподобалась
Спідниця неймовірна 😍Розмір підійшов, сіла ідеально, чудова якість. Дуже Вам дякую, замовлятиму ще🌸☺