Відгуки про компанію 💎TM "Ola-La" - якісний одяг від виробника 💎
Светлана Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Катерина К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Гарний продавець.Все сподобалося.Дякую!
Оксана К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юрій А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже гарна куртка,все сподобалось
Юлія К.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре, але я замовляла куртку- трансформер, а прийшла звичайна, де не знімаються рукава, на пошті не звернула уваги, а вдома вже коли міряла. Сама куртка гарна і колір і якість, .
Коментар продавця
Приношу свої вибачення. Помилилися при відправці. Обміняємо на потрібну модель без проблем, звертайтесь.
Аліна Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Куртка чудова, гарна тканина, пошив, розмір підійшов, дякую
ТАТЬЯНА Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Мені дуже сподобалось спілкування. Оперативність відправки. І я просто в захваті від отриманого товару. Щиро дякую
Татьяна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Добрий день! Велике дякую,все сподобалось і дуже ввічливий продавець. Буду замовляти ще ,до речі вже друге замовлення.
Гарний продавець.Все сподобалося.Дякую!
Дуже гарна куртка,все сподобалось
Все добре, але я замовляла куртку- трансформер, а прийшла звичайна, де не знімаються рукава, на пошті не звернула уваги, а вдома вже коли міряла. Сама куртка гарна і колір і якість, .
Приношу свої вибачення. Помилилися при відправці. Обміняємо на потрібну модель без проблем, звертайтесь.
Куртка чудова, гарна тканина, пошив, розмір підійшов, дякую
Мені дуже сподобалось спілкування. Оперативність відправки. І я просто в захваті від отриманого товару. Щиро дякую
Добрий день!
Велике дякую,все сподобалось і дуже ввічливий продавець.
Буду замовляти ще ,до речі вже друге замовлення.